HAKKIMIZDA

1983 yılında İstanbul'da kurulmuş olup, Anadolu Yakasında Ataşehir ofisinde sizlere hizmet vermenin onurunu taşımaktadır. İç Bölme dekorasyon konusunda uzmanlaşmış kadromuzla yurt içi ve yurt dışında çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Sizlere hizmet etmenin sorumlu bilinci ile 40 yıldır ayakta olmanın onur ve gururunu taşımaktayız. Ticari mekanların gerektirdiği kalite ve estetiği göz önünde bulundurarak tasarlayıp ürettiğimiz Bölme sistemlerimiz ile modern yaşama hizmet vermekteyiz. Kapsamlı kalite yönetim sistemi ile harmanlanmış modern ekipman en, ileri teknoloji, nitelikli teknisyen, vasıflı işçi ile, üretim hattı yıllık 100.000 m2 imalat ve montaj kapasitesine sahiptir.

Misyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.
Kısaca..
- Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
- Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
- Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
- İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği her alanda ülkenin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Kalite Politikamız

Toplam kalite sistemiyle doğru orantılı ve satış sonrası hizmetin en az ürün kalitesi kadar önemli olmasıdır. Hizmetin kalitesi kadar istenilen işin uygun zamanda yetiştirilmesi de öncelikli politikalarımızdandır. Bizim farkımız yaptığımız işlerde mühendislik hizmetleri ile teknik bilgi ve tecrübelerimiz ışığında durabilmekte ve sağlamlığı başarmaktır. Müşterimizi ortak gibi görür, onunda bizi çözüm ortağı görmesini arzu ederiz.

Neden Biz?

Günümüzün mimari anlayışı, büyük tek mekan gibi algılanan mekanlar yaratmaya doğru gitmektedir. Bu amaca yönelik bölücü duvar sistemleri ihtiyacı doğmakta, mekanın çoğunda bölücü kullanılmazken sadece ana birimler arasında şeffaf bölücüler kullanılmakta. Bütün ihtiyaç, mekanlar arasındaki gerekli ve yeterli mahremiyeti sağlayabilecek bölücüler oluşturmaktır.

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.